Vážení účastníci konferencie,
v termíne konferencie Vám ponúkame ubytovanie:

  • v Hoteli Tatra Bratislava v centre mesta Bratislava,
  • v Hoteli Družba

a to za zvýhodnené ceny.


Hotel Tatra Bratislava (http://www.hoteltatra.sk/)

Hotel Tatra Bratislava je 4 hviezdičkový hotel a má dlhoročnú tradíciu, ktorej korene siahajú už do roku 1930. Svoje služby ponúkol stovkám spokojných klientov a pýši sa nielen viac ako osemdesiat ročnou históriou, ale aj krásnymi priestormi, vysoko kvalifikovaným personálom a atraktívnou polohou v centre mesta. Viac informácií o hoteli nájdete na web stránke: www.hoteltatra.sk.

Ubytovanie si môžete rezervovať za cenu:

  • jednolôžková izba v cene 55€/noc vrátane DPH,
  • dvojlôžková izba v cene 67€/noc vrátane DPH.

V cene sú zahrnuté raňajky, internet a DPH, Mestský poplatok nie je v cene ubytovania (1,65€/noc). Hotel Tatra ponúka svojim hosťom možnosť parkovania na uzatvorenom hotelovom parkovisku (cena 17€/deň).

Rezerváciu ubytovanie môžete realizovať prostredníctvom elektronickej pošty na e-mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Do predmetu e-mailu uveďte názov konferencie "Bratislavské právnické fórum 2016".

Záväznú rezerváciu môžete vykonať najneskôr do dňa 20.9.2016.


Hotel Družba (http://www.hoteldruzba.sk/)

Hotel Družba sa nachádza v blízkosti centra mesta s vynikajúcim prístupom. Návštevníkom poskytuje ubytovanie v štandardne zariadených jednolôžkových a dvojlôžkových izbách s možnosťou stravovania v jedálenskom salóniku priamo v hoteli. Vďaka svojej polohe a službám je ideálnym miestom, ak hľadáte príjemné ubytovanie v Bratislave za rozumnú cenu. Hotel tiež ponúka priestory pre konferencie, kongresy, firemné stretnutia, oslavy, spoločenské akcie a poskytuje cateringové služby.

Pre účastníkov konferencie sú v ponuke dvojlôžkové izby v cene 47€/noc vrátane DPH. V cene nie je zahrnutý mestský poplatok 1,65€/osoba/noc. Raňajky nie sú zahrnuté v cene, ale hostia si ich môžu kúpiť podľa vlastného výberu v prevádzke Bufet Družba, ktorý je otvorený denne od 7:00 do 22:00. Viac informácií o stravovacích možnostiach nájdete na webovej stránke www.druzbacatering.sk
Hotel Druzba poskytuje bezplatne parkovisko, WiFi pripojenie na internet zdarma, bezbariérový prístup.

Rezervácia ubytovania je cez online rezervačný systém hotela http://www.hoteldruzba.sk/rezervacia/. Do poznámky uveďte heslo "BPF2016".

Záväznú rezerváciu môžete vykonať najneskôr do dňa 20.9.2016.


V prípade, že máte záujem zabezpečiť si ubytovanie v inom hoteli, dovoľujeme si Vám dať do pozornosti internetové stránky www.bratislavahotels.com a www.eurobookings.com.

Organizátori

 

 

 

Partneri konferencie

   
   
(c) Právnická fakulta UK v Bratislave - autor stránkok Mgr. Michal Lenhart